Gniewino to gmina atrakcyjna do zamieszkania

Gniewino – tak, to tutaj podczas Euro 2012 mieszkali piłkarze reprezentacji Hiszpanii. I Ty również możesz tu zamieszkać – na stałe. W Gniewinie bowiem powstaje nowa inwestycja dewelopera Orlex, która już cieszy się sporym zainteresowaniem potencjalnych kupców. Zainteresowani doceniają przede wszystkim dogodną lokalizację osiedla, możliwości jakie daje nowoczesna gmina oraz ceny nieruchomości w tym rejonie.

Gniewino to gmina, która bez ustanku się rozwija. Powstały w niej zarówno liczne elementy infrastruktury, jak i pokaźne centrum sportowe, z którego korzystali już najlepsi sportowcy na świecie. Dziś Gniewino kojarzy się z idyllą, w której warto zamieszkać.

Dlaczego?

mili ludzie na łąwce w parku

Miłe sąsiedztwo i przyjazna infrastruktura

Ze świecą można szukać gminy takiej jak Gniewino. Tutaj ludzie są dla siebie mili i chętnie przyjmują nowych mieszkańców. Włodarze starają się, by miejscowość stale się rozwijała w duchu nowoczesności. Nie znajdziemy tu popękanych ulic czy zdewastowanych przystanków. W Gniewinie powstało jedne z największych centrów sportu w północnej Polsce i wiele innych elementów infrastruktury, na które złożył się między innymi dotacje unijne. Zamieszkanie tutaj wiąże się z komfortem zarówno psychicznym jak i fizycznym.

Nowoczesne osiedle, które buduje Orlex

Nie da się ukryć, że nawet jeśli gmina byłaby ósmym cudem świata, to nie zamieszkalibyśmy w niej, gdyby osiedle było brzydkie i niewygodne. Tak, na szczęście, nie jest. Orlex postarał się o to, by inwestycja w Gniewinie zachęcała. Budynki są nowoczesne, wyglądają stylowo, a rozkład mieszkań sprawia wrażenie przemyślanego i wygodnego. Na przyszłych mieszkańców czekają ponadto: pomoc formalna ze strony dewelopera jak i możliwość negocjacji cen!

osiedle mieszkań w Gniewinie firmy Orlex
Osiedle w Gniewinie. Źródło: https://orlex.pl/oferta/11/gniewino

Komfortowa lokalizacja

Dzięki temu, że Gniewino leży niemalże w sercu Kaszub, jest bardzo dobrze skomunikowane zarówno z Wejherowem, Rumią i Redą, jak i z całym Trójmiastem. Dodatkowym atutem inwestycji jest bliskość Morza bałtyckiego, co sprawia, że mieszkańcy mogą miło spędzać swoje wolne weekendy na jednej z czystych, piaszczystych plaż.