Nowe inwestycje w mieszkania z podwyższonym standardem w Warszawie

nowe-inwestycje-w-mieszkania-z-podwyzszonym-standardem-w-warszawie-1

Warszawa jest miastem, które rozwija się w ciągu ostatniej dekady bardzo dynamicznie. Napływający kapitał i coraz większe zainteresowanie inwestorów wpływają na to, że miasto jest atrakcyjne z perspektywy rozwoju nowych biznesów. Jedną z większych inwestycji ostatnimi czasy jest wieżowiec, który powstaje przy ul. Chmielnej na warszawskiej Woli!

Varso Tower ma być wyższe niż Pałac Kultury i Nauki. W dodatku ma to być najwyższy wieżowiec w całej Unii Europejskiej. Budynek będzie mierzyć aż 310 metrów wysokości. Co ciekawsze, ma to być wieżowiec otwarty. Oznacza to, że mieszkańcy będą mogli z poziomu ulicy wjechać panoramiczną windą na sam szczyt. Widok będzie rozpościerać się na całą Warszawę. Na dachu ma znajdować się restauracja oraz będzie można spacerować po dachu. Ponadto, nie będzie to zwykły wieżowiec. Varso Tower ma być kompleksem budynków. Podczas, gdy największą powierzchnię zajmą biurowce, to część z nich zostanie przeznaczona dla lokali handlowych i usługowych.

Varso Tower - nowa inwestycja mieszkaniowa w WarszawieOtwarcie biurowca jest przewidziane na 2020 rok, ale już teraz deweloperzy prześcigają się w ofertach nowych mieszkań w jego pobliżu. Jedną z takich inwestycji jest Złota Chmielna, gdzie znajdować się będą apartamentowce z podwyższonym standardem. Deweloper przewidział także możliwość kupna tych mieszkań pod wynajem i oferuje usługę, dzięki której łatwiej będzie można znaleźć najemców. Wynajem luksusowych apartamentowców może zainteresować zwłaszcza pracowników na wyższych stanowiskach, którzy rozpoczną pracę w nowym budynku przy Chmielnej, ale także i tych którzy cenią sobie życie w samym centrum miasta. To ogromne udogodnienie głównie w tak dużym mieście jak Warszawa. Dodatkowo budynek jest schowany między historycznymi kamienicami i chroniony od ulicznego zgiełku. Usytuowanie w takim miejscu tworzy wiele możliwości spędzania czasu po pracy oraz szybszego przemieszczania się przez miasto.

Varso Tower jest wyjątkową inwestycją, która zwraca oczy Europy na Warszawę. To szansa na nowe inwestycje, nowe miejsca pracy i wzrost atrakcyjności Polski w oczach sąsiednich krajów.